20 Temmuz 2012 Cuma

Her Güne Bir DUA 1...

Rabbim nasip etti geldik bi ramazan ayına daha onun izniyle bende bu ayın özel oldugunu burdada özel olarak yaşamak istedim her gün bir dua ile süsleyeyim dedim nasip olursa blogumu gerçek bi Allah dostu amin derde bizde onun feyzinden nasipleniriz belki herkeze hayırlı ve dolu dolu yaşıyacakları ramazanlar diliyorum sevdikleriyle birlikte dularınızdan eksik olmamak umuduyla Allah'a emanet olun...Ey Merhametlilerin en Merhametlisi!
Ey tövbeleri kabul eden ve dualara icabet eden Rabbimiz!
Sana yöneldik.
Efendimizi şefaatçi yapıyor,ellerimizi O'nun mübarek ellerinn altında tutuyor ve istediklerimizi böylece istiyoruz.
Ey Rabbimiz! Ettiklerimize binlerce tövbeler olsun.
Günahımız çoktur ama ,senin rahmetinde her şeye aşkındır,herşeyi kuşatmıştır.
Rahmetin gazabını geçmiştir,bize rahmetinle muamale eyle.
Ey Rabbimiz! Bzı yüzlerin agarıp, bazılarının kararacagı günde; bizi yüzleri ak,gönülleri pak olan, sevgili resulünün bayrağı altında toplanan mesut insanlar zümresine kat.
O'nun yanında cennete girmeyi, mübarek cemalini görmeyi,Senin dostlarınla komşu olmayınve en büyük makam olan rızana ulaşmayı nasip eyle...
AMİN...
NOT: Dualar her hangi bir siteden yada kitaptan alıntı degildir benim elimdeki farklı bi kaynaktan yazılmaktadır eger birine ait olduguna dair bir bilgisi olan olursa bana bildirebilir kaynak olarak gösterebilirim o yüzden şimdilik kaynek gösteremiyorum...

3 yorum:

 1. nerdesin sen ya yorumlarım gelmiyormu merak ettim kuzum bir an önce ulaş bana

  YanıtlaSil
 2. ramazanın mübarek olsun arkadaşım özletme kendini:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım seninde ramazanın mübarek olsun mesajların geliyo ama bi yogunluk ve koşturmaca içinde mail atmaya vaktim olmadı en kısa zamanda görüşmek dileğiyle canım :)

   Sil